12 Mart 2017 Pazar

Hyaluronik Asit İçeren Burun Dolgularının Artan Kısmı ile Alın Dolgusu ve Kaş Arası Dolgusu Yapılabiliyor!

Alın dolgusu - Alın çizgisi tedavisi -Alın kırışıklıkları - Alın dolgusu fiyatları - Alın çizgilerine dolgu uygulaması - Alın çizgisine dolgu - Alın dolgusu yaptıranlar - Alın çizgisi dolgusu kimler için gereklidir? - Alına dolgu fiyatları
Alın dolgusu - Alın çizgisi tedavisi - Alın kırışıklıkları - Alın dolgusu fiyatları - Alın çizgilerine dolgu uygulaması - Alın çizgisine dolgu - Alın dolgusu yaptıranlar - Alın çizgisi dolgusu kimler için gereklidir? - Alına dolgu fiyatları Image source: How to Get Rid of Deep Forehead Wrinkles

Hyaluronik asit  içeren burun dolguları alın çizgilerinin doldurulması ve kaş arası çizgilerin doldurulması amacıyla da kullanılabilir. Hyaluronik asit içeren burun dolguları özellikle yüzdeki derin çizgilerin doldurulması için uygundur. Hyaluronik asit sadece dolgun malzemesi olarak değil yaşlanma karşıtı etkileri nedeniyle de tüm dünyada oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Burun dolgusu yapılırken çapraz bağlı hyaluronik asitin su tutucu özelliği ve ödem yapıcı özelliği sayesinde burun üzerindeki keskin kenarlı çökük ya da pürüzlü bölgelerin daha az belirgin hale getirilmesinde ve doğal bir ödem elde edilmesinde idealdir. Burun dolgusu yaptırmak için gelen hastalarda dolgu uygulaması sonrasında elimizde kalan dolgu materyalini alındaki çizgilerin tedavisi ve kaç arasındaki çizgilerin tedavisi için kullanabiliyoruz.

Alın dolgusu


Alın dolgusu, mimiklerini kullanmadıkları halde alında kırışıklıkların ve çizgilerin göründüğü ve konuşurken mimiklerini çok fazla kullanan hastalar için idealdir. Botokstan farklı olarak kas felci yapmaz ve hastanın mimiklerini etkilemez. Mimik kullanılmadığında alın çizgileri belirgin olmayan hastalarda, alın dolgusu yapılması gerekli değildir. Alın dolgusu fiyatları 2017 yılı için kullanılan ürünlere göre değişse de ortalama 750 - 1000 Tl arasındadır. Burun dolgusu ile birlikte yapıldığında ve tek dolgu kullanıldığında burun dolgusu + alın dolgusu fiyatı 900 - 1200 TL arasındadır. Ayrı ayrı dolgu paketleri açıldığında fiyat yükselmektedir. Alın dolgusu da burun dolgusu gibi lokal anestezik içeren kremlerin alına sürülmesinden sonra 5-10 dk beklenilir ve dolgu materyali cilt çizgilerinin altına yapılır. Alın dolgusu uygulaması süresi, tüm çizgileri takip ettiğimizde yine 5 -10 dk yı bulabilmektedir. İşlem sonrasında birkaç gün süren geçici kızarıklık, nadiren geçici küçük morluk alanları görülebilir.


Kaş arası dolguKaş arası dolgu - Kaş arası dolgu fiyatları - Kaş arası dolgu fiyatı 2017 - Kaş dolgu tekniği - Kaş çizgileri nasıl yok olur?
Kaş arası dolgu - Kaş arası dolgu fiyatları - Kaş arası dolgu fiyatı 2017 -
Kaş dolgu tekniği - Kaş çizgileri nasıl yok olur? Image source:
Cure Wrinkles With Anti-Ageing Skin Care Treatment
Kaş arası dolgu uygulaması için uygun olan hastalar mimiklerini kullanmadıkları ve kaslarını kaldırmadıkları halde kaşlarının arasında dikine çizgi bulunan insanlardır. Hyaluronik asit içeren dolgular genelde yarı kalıcı dolgulara göre daha daha fazla ödem yaparak, doğal bir dolgu etkisi yaratmaktadır genelde pürüzlenme yapmazlar ve dolgu uygulaması sonrasında elle yapılan masajdan sonra cilt altına yayılırlar. Lokal anestezik içeren kremlerin kaş arası bölgeye sürülmesinden sonra 5-10 dk beklenilir ve dolgu materyali kaş arasındaki cilt çizgilerinin altına yapılır. İşlem sonrasında burun dolgusunda olduğu gibi cilt altında kızarıklık Bazen küçük morluklar ödem görülebilmektedir ve birkaç gün içerisinde bu kızarıklık ve renk değişikliği ortadan kalkmaktadır. kullanılmadığında alın çizgileri belirgin olmayan hastalarda, alın dolgusu yapılması gerekli değildir. Kaş arası dolgusu fiyatları 2017 yılı için kullanılan ürünlere göre değişse de; ortalama 750 - 1000 Tl arasındadır. Burun dolgusu ile birlikte yapıldığında ve tek dolgu kullanıldığında burun dolgusu + kaş arası dolgusu fiyatı 900 - 1200 TL arasındadır.

Alın dolgusu ve kaş arası dolgudan sonra mimikler botoks uygulamasından sonra olduğu gibi etkilenmez!


Alın dolgusu ve kaş arası olgudan sonra sadece uygulama bölgesinde ödem ortaya çıkmaktadır. Özellikle birkaç gün süren kızarıklık ve şişlik olması haricinde; botoks uygulamasında olduğu gibi geçici mimik kası felci olmadığından, mimik kasları etkilenmez. Kaşlarınızı yukarıya kaldırabilirsiniz!
 
 

Alın dolgusu ve kaş arası dolgusundan sonra sonucu hemen görebilirsiniz!

 
Dolgu uygulamaları sonrasında klasik estetik ameliyatlardan farklı olarak sonucu hemen görebilirsiniz. Dolgu uygulamadan hemen sonra yüzünüze baktığında, ödemli ve şiş olan alın ve kaş arası bölgenin birkaç gün içerisinde, daha parlak olduğu ve çizgilerin derinliklerinin azaldığını görebilirsiniz.

 

Hyaluronik asit ile alın dolgusu ve kaş arası dolgusu etkisi ne kadar sürer?

 
Genelde hyaluronik asit içeren dolguların etki süresi 8-12 ay olsa da; kollajene dönüşüp daha uzun süre vücutta kalabileceğini bildiren çalışmalar mevcuttur. Allerji riski diğer materyallere göre daha düşük olan bu ürünler oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Sadece dolgu olarak değil, yaşlanma karşıtı etkilerinin olması da diğer avantajlarındandır.

Daha önceden konu ile ilgili yayınladığım linkleri ve yine hyaluronik asit içeren dolguların avantajlarını içeren linkleri aşağıda bulabilirsiniz:


Burun dolgusu nasıl yapılır? - Burun dolgusu videosu – Burun dolgusu izle – Burun dolgusu fiyatı - Burun dolgusu öncesi ve sonrası - Burun dolgusu ile burun şekillendirme – Ameliyatsız burun estetiği – Burun dolgusu işlemi - Burun dolgusunu kim yapar? - Buruna dolgu nasıl yapılır? - Dolgu ile burun ucu kaldırma fiyatları - Burun dolgusu yaptıranlar - Burun dolgusu yaptırdım - Medikal burun estetiği - Non-surgical nose job - Non surgical nose job with filler - Non-surgical rhinoplasty - Nose tip filler augmentation - Non-surgical rhinoplasty - Nose filler injection - Non-surgical nose job in Istanbul - Non-surgical nose job istanbul -  Nose filler injection Turkey – Doğal burun dolgusu – Dolguyla burun estetiği – Dolgu ile burun estetiği - Regenyal Idea burun dolgusu - Hyaluronik asit burun dolgusu - Dolgu burun estetiği - Dolgu ile burun estetiği - Dolgu ile burun ucu kaldırma fiyatları - Dolgu burun estetiği fiyatları - Dolgu ile burun düzeltme - Dolgu ile burun kaldırma - Kalıcı dolgu ile burun estetiği fiyatları - burun estetiği dolgu - Dolgu yöntemiyle burun estetiği - Dolgu ile burun estetiği fiyatları - Dolgu ile burun estetiği yaptıran var mı - Kalıcı dolgu ile burun estetiği - Dolgu burun - Dolgu burun fiyatları - Dolgu maddesi ile burun estetiği
Burun dolgusu nasıl yapılır? - Burun dolgusu videosu – Burun dolgusu izle – Burun dolgusu fiyatı - Burun dolgusu öncesi ve sonrası - Burun dolgusu ile burun şekillendirme – Ameliyatsız burun estetiği – Burun dolgusu işlemi  - Burun dolgusunu kim yapar? - Buruna dolgu nasıl yapılır? - Dolgu ile burun ucu kaldırma fiyatları - Burun dolgusu yaptıranlar - Burun dolgusu yaptırdım - Medikal burun estetiği - Non-surgical nose job - Non surgical nose job with filler - Non-surgical rhinoplasty - Nose tip filler augmentation - Non-surgical rhinoplasty - Nose filler injection - Non-surgical nose job in Istanbul -  Non-surgical nose job istanbul -   Nose filler injection Turkey – Doğal burun dolgusu – Dolguyla burun estetiği – Dolgu ile burun estetiği - Regenyal Idea burun dolgusu - Hyaluronik asit burun dolgusu - Dolgu burun estetiği  - Dolgu ile burun estetiği  - Dolgu ile burun ucu kaldırma fiyatları  - Dolgu burun estetiği fiyatları  - Dolgu ile burun düzeltme  - Dolgu ile burun kaldırma - Kalıcı dolgu ile burun estetiği fiyatları  - burun estetiği dolgu  - Dolgu yöntemiyle burun estetiği  - Dolgu ile burun estetiği fiyatları - Kalıcı dolgu ile burun estetiği  - Dolgu burun  - Dolgu burun fiyatları  - Dolgu maddesi ile burun estetiği


Konu ile ilgili önceden hazırladığım linkler >>Burun dolgusu
Burun dolgusu


Konu ile ilgili önceden hazırladığım videolar (burun dolgusu videosu)>>Ameliyatsız burun estetiği hakkındaki video >>

 
 
Dudak dolgusu ile ilgili benzer makale linki >>

Dr. Murat Enöz, Kulak Burun Bogaz Hastalıkları & Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı

Muayenehane:
Adres: İncirli Cad., No:41, Kat:4, Dilek Pastanesi Üstü, Posta kodu: 34147, Bakırköy - İstanbul
Randevu Tel: (0212) 561 00 52
Cep tel: (+90) 0533 6550199
Fax: (0212) 542 74 47
  
http://www.kulakburunbogaz.info/Op.Dr.Murat-Enoz-Kulak-Burun-Bogaz-Uzmani.vcf linkinin üzerine tıklayarak vCard (VCF Dosyası)' nı açın ve otomatik olarak Dr.Murat Enöz telefon, fax, Email WhatsApp numarası ve adres bilgileri telefonunuza kaydolsun!
 
Murat Enoz, MD, Otorhinolaryngology, Head and Neck Surgeon - ENT Doctor in Istanbul

Private Office:
Address: İncirli Cad. No:41, Kat:4 (Dilek Patisserie Building), Postal code: 34147, Bakırköy - İstanbul
Appointment Phone: (+90) 212 561 00 52 
Cell phone: (+90) 533 655 01 99
Fax: (+90) 212 542 74 47

Automatically Dr.Murat Enöz's telephone, fax number, Email, WhatsApp number and office address will be saved on your mobile phone after the clicking on the link of http://www.kulakburunbogaz.info/Op.Dr.Murat-Enoz-Kulak-Burun-Bogaz-Uzmani.vcf with openning the vCard (VCF File)!

 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.